Litografia barwna; wym.: 745 x 555 mm; sygn. oł. p.d.: Konrad Srzednicki, l.d. tytuł i datowanie; egz. II 7/50. Lit.: Konrad Srzednicki. Poeta grafiki, Kraków 2009, s. 151.
EtiquetasBETA