olej/ płótno naklejone na tekturę, 40,5 x 30,2 cm, sygnowany p.g: 'Kanelba', POCHODZENIE:
– Agra-Art Dom Aukcyjny, Warszawa, 2008
– kolekcja prywatna, Polska