olej, płótno, 65 x 81, 5 cm
sygn. p. d.: Jan Cybis
na odwrocie napis: JAN CYBIS – WARSZAWA/ul. KAROWA 14 2. JAN CYBIS Brzeg morza 1959 r. 65 x 81