olej, płótno naklejone na sklejkę; 59 x 70 cm;
sygn. p. d. wraz z dedykacją autorską: Kultura i Sztuka niech / będą Twoim mottem życia / Kochanemu Zbysiowi w dniu Chrztu ofiarowuje / Borysowski.