Lucjan Mianowski(1933-2009)
Pejzaż z księżycem(1964) sygn.dat.p.d., l.d.dedykacja dla Henryka Płóciennika
litografia barwna (e.a.), 45.8x63 cm
Lucjan Mianowski(1933-2009)