Henryk OPAŁKA (1929-2018), Jurajski zachód słońca, 1982
addA sua notacreate
Descrição do item
Taxas adicionais:
litografia, papier; 57,3 x 76,6 cm (wymiar kompozycji) 65,4 x 82,6 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: Jurajski zachód słońca - 82, Litografia 13/15, H.Opałka (ołówkiem).
EtiquetasBETA