Marta Achtabowska (ur. 1983), Muerta (inspirowana twórczością Bila Elisa), 2020
addA sua notacreate
Descrição do item
akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na prawym rancie: M.Achtabowska
EtiquetasBETA