ołówek, papier, 21 x 29,7 cm, sygn. p.d. monogramem wiązanym FS oraz datowany 1680 (1980)
Na odwrocie okrągła pieczęć: Z rysunków Franciszka Starowieyskiego oraz pieczęć: Potwierdzam autentyczność i podpis długopisem: J. M. Starowieyski
Todos os itens estão listados para licitação
> | 10 | ||
200 | |||