Bolesław Prus • Lalka
PIW 1963.
Oprawa płócienna, obwoluta.
Okładka, obwoluta i wyklejka: Ewa Frysztak-Witowska.
Ilustrował: Antoni Uniechowski.
Stan: niewielkie otarcia obwolut, poza tym ładny egzemplarz.