Matrikeln und Verzeichnisse der Pommerschen Ritterschaft vom XIV bis in das XIX Jahrhundert.
Berlin 1863. In Commission bei A. Bath. Druck von Gebr. Unger. 8, s. X, 748, opr. płsk., złoc. napisy i zdobienia na grzbiecie.
Niew. otarcia opr., na przedniej wyklejce exlibris Victora von Stedingk", ślady ołówka na k. tyt. i nieliczne podkreślenia w tekście, niew. zaplamienie początkowych kart, niew. ubytki pojedynczych kart. Wykaz rycerstwa pomorskiego od XIV do XIX wieku, według rejestrów znajdujących się w dokumentach Archiwum Miejskiego w Szczecinie; na końcu znajduje się indeks osób i miejscowości.