olej, płótno, 135 x 135 cm, sygnowany i opisany na blejtramie: MARIUSZ
KUŁAKOWSKI, OLEJ, PŁÓTNO, 135 x 135 TYTUŁ DO UZGODNIENIA, CYKL
LOKOMOTYWA 2019.