Autor: GIBIŃSKI Stanisław
Tytuł: Polowanie
Technika: akwarela, karton naklejony na tekturę
Wymiary: 54 x 98,5 cm
Wymiary z oprawą: 70,9 x 116,2 cm
Sygnowany l.d.: "S. Gibiński"
Biografia Stanisława Gibińskiego dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]