olej, technika własna, płyta; 80,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: NN13 / GALILEE / KORCZOWSKI oraz autorskie potwierdzenie autentyczności; obraz prezentowany na wystawie w 1993 roku w galerii: Galerie Nicole Ferry.