Jan Betley(1908-1980)
Wilanów zimą(1942) sygn.dat.p.d.
olej, płótno, 48.5x67 cm
Jan Betley(1908-1980)
olej, płótno, 48.5x67 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||