Maximilian Bernard Sturmhoefel(1853-1913)
Zaloty sygn.p.d.
olej, płótno, 90.5x60.5 cm
Zaloty sygn.p.d.
olej, płótno, 90.5x60.5 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||