Eugeniusz Geppert(1890-1979)
Wiatr nad morzem(1945) sygn.dat.p.d.
olej, tektura, 49x58 cm
Eugeniusz Geppert(1890-1979)
olej, tektura, 49x58 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||