Pesquisa avançada Pesquisa avançada
30

Łukasz Lucjan JANKIEWICZ, Niebieski rower, 2020 r.

add A sua nota
Descrição do item

Łukasz Lucjan JANKIEWICZ (ur. 1975 r.)
Niebieski rower, 2020 r.
olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘2020 | WROCŁAW | Łukasz | Jankiewicz | „Niebieski rower”’

Z wykształcenia jest architektem wnętrz, ukończył Wyższą Szkolę Humanistyczną we Wrocławiu. Inspiracje dla swojej twórczości czerpie z impresjonizmu, ważną rolę w jego pracach odgrywają kolor i faktura. Wciąż eksperymentuje z różnymi narzędziami malarskimi. Artysta aktywnie uczestniczy w wielu wystawach i aukcjach sztuki współczesnej zarówno w kraju, jak i za granicą. W grudniu 2014r. w Galerii POSK w Londynie brał udział w zbiorowej wystawie polskiego malarstwa współczesnego „DNA Kobiety”. W listopadzie 2015r. w Galerii DNA we Wrocławiu odbyła się indywidualna wystawa artysty pt. „Symbioza”, gdzie w cyklu obrazów przedstawiał nierozerwalny związek człowieka z naturą. W 2012r. zdobył nagrodę Wydziału Promocji Urzędu Miasta Wrocławia na pokazie "Ubrać Wrocław" za strój inspirowany Iglicą.

Leilão
2º Leilão de Arte de outono
06 Novembro 2020 CET/Warsaw
Preço inicial
263 EUR
Preço de venda
336 EUR
Preço final sem prémio pago pelo comprador
285 EUR
Cobrir um lance
128%
Visualizações: 106 | Preferidos: 1
Leilão

NEXT - Aukcje Sztuki

2º Leilão de Arte de outono
06 Novembro 2020 CET/Warsaw
Itens com lances

Todos os itens estão listados para licitação

Prémio do comprador
A OneBid não cobra taxas adicionais pela licitação.
Incrementos dos lances
  > 3 000

Termos e Condições
Sobre o leilão
Sobre o vendedor
NEXT - Aukcje Sztuki
Contacto
Galeria Sztuki NEXT
ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz
+48 509 351 515
Clientes que compraram as obras deste artista também compraram