Pesquisa avançada Pesquisa avançada
4

Małgorzata JASTRZĘBSKA, 693, 2020 r.

add A sua nota
Descrição do item

Małgorzata JASTRZĘBSKA (ur. 1975 r., Lublin)
693, 2020 r.
olej na płótnie, 45 x 60 cm
sygnowany na odwrociu: ‘Małgorzata Jastrzębska | 2020 r.’

Dyplom (2001) na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Zajmuje się głównie malarstwem geometrycznym, gdzie dominującą rolę odgrywa koncepcja, konstrukcja i kolor. Istotnym elementem jest proces kreacji obrazu, mający na celu uchwycenie pewnej idei; bliski projektowaniu, jednak pozostający w sferze przedmiotów "nieużytkowych". U podstaw  takiego sposobu traktowania obrazu leżą zainteresowania architekturą oraz naukami ścisłymi, jest tu jednak również miejsce na elementy symboliczne i artystycznę swobodę. Jej prace publikowane były w różnych czasopismach śledzących aktualne trendy - takich jak: "Dobre Wnętrze", "Czas na Wnętrze", "Villa", (także w nieistniejącym już "sztuka.pl" (2008/2010). )
W latach 2004 -2014 współpracowała z jedną z warszawskich galerii komercyjnych. Obecnie artystka niezależna.
Wystawy indywidualne i zbiorowe, mi.in.:
•    "Geometria oka" (2006) Warszawa
•    "O obrotach barw" (2008)  Warszawa
•    "Geometrie der Farben" (2009) Hannover
•    "Hasior - Reinkarnacje" (2012) Zakopane
•    "Dom Kobro" (2012)  Łódź
•    "Wschodni Salon Sztuki" (2014)  Lublin
•    "Japońskie inspiracje. Wystawa Polskiej Sztuki Współczesnej" (2015) Warszawa/ Towarzystwo Przyjaciół Japonii przy Ambasadzie Japonii.
•    "Bez recepty" (2015) Wrocław /Galeria Socato.
Prace w kolekcjach polskich i zagranicznych.

Leilão
2º Leilão de Arte de outono
06 Novembro 2020 CET/Warsaw
Preço inicial
263 EUR
Preço de venda
336 EUR
Preço final sem prémio pago pelo comprador
285 EUR
Cobrir um lance
128%
Visualizações: 105 | Preferidos: 0
Leilão

NEXT - Aukcje Sztuki

2º Leilão de Arte de outono
06 Novembro 2020 CET/Warsaw
Itens com lances

Todos os itens estão listados para licitação

Prémio do comprador
A OneBid não cobra taxas adicionais pela licitação.
Incrementos dos lances
  > 3 000

Termos e Condições
Sobre o leilão
Sobre o vendedor
NEXT - Aukcje Sztuki
Contacto
Galeria Sztuki NEXT
ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz
+48 509 351 515
Małgorzata Jastrzębska star
Clientes que compraram as obras deste artista também compraram