porcelana, dekorowana kalką i natryskiem, szkliwiony; 27 x 6 x 6 cm;
sygn. na spodzie: WAŁBRZYCH / MADE IN POLAND;
Zakłady Porcelany Stołowej "Krzysztof" w Wałbrzychu, l. 60. XX w.