olej, sklejka / 30 x 40 cm
41 x 51,5 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data p.d.: ’Jerzy Kossak 1935’
numer inwentarzowy: UK/sc/12/10/2020/5
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna