Sylwia Podlaska (XX/XXI wiek), Wieczorem robię się trochę drażliwy, 2008
addA sua notacreate
Descrição do item
Taxas adicionais:
akryl, płótno, 65 x 64 cm, sygn. na odwrocie (stan zachownia: odpryski malatury)
EtiquetasBETA