Małgorzata Komorowska (XX/XXI wiek), Bez tytułu, 2006
addA sua notacreate
Descrição do item
Taxas adicionais:
technika własna, płótno naklejone na karton, 24 x 33 cm, sygn. na odwrocie oprawy
EtiquetasBETA