olej, płótno; 41,3 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „Witold Gombrowicz' / Good Fellas series” / ‘2014 / The Krasnals / Whielki Krasnal
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków