Ewa Zawadzka (ur. 1950), bez tytułu, z cyklu: "Materia Ciszy", 2016
addA sua notacreate
Descrição do item
technika własna, olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie
EtiquetasBETA