Pesquisa avançada Pesquisa avançada
20

Jacek Dyrzyński (1946), BEZ TYTUŁU, 2010 r.

add A sua nota
Descrição do item
Estimativas: 1 556 - 2 222 EUR
akryl, grafit/tektura, 40 x 40 x 4 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: JACEK DYRZYŃSKI | TEKTURA | AKRYL | GRAFIT | 40 x 40 | 2010 | napis GÓRA i wskazówka montażowa

Kwadrat - ulubiona figura Jacka Dyrzyńskiego - jest tutaj ramą, przez którą zaglądamy do wnętrza dwóch prostopadłościanów. Na górze widzimy górny narożnik jednego, na dole - odpowiednio -dolny narożnik drugiego. Po dokładniejszej analizie dostrzegamy, że fragmenty brył złożone zostały z figur przystających. Paradoksalne podobieństwo i odmienność górnej i dolnej części kompozycji oraz gra świateł i cieni sprawiają, że oglądający wodzi wzrokiem od „ściany” do „ściany” tego zagadkowego wnętrza. Jego oko bezustannie porusza się we wszystkich kierunkach.
Leilão
LEILÃO DE ARTE
05 Dezembro 2020 CET/Warsaw
Preço inicial
1 111 EUR
Estimativas
1 556 - 2 222 EUR
Preço de venda
1 311 EUR
Preço final sem prémio pago pelo comprador
1 111 EUR
Cobrir um lance
118%
Visualizações: 64 | Preferidos: 1
Leilão

Antiqua et Moderna

LEILÃO DE ARTE
05 Dezembro 2020 CET/Warsaw
Itens com lances

Todos os itens estão listados para licitação

Prémio do comprador
A OneBid não cobra taxas adicionais pela licitação.
Incrementos dos lances
  300 000

Termos e Condições
Sobre o leilão
Sobre o vendedor
Antiqua et Moderna
Contacto
Antiqua et Moderna Dom aukcyjny i galeria
ul. Freta 19
00-227 Warszawa
+48 228315472
Clientes que compraram as obras deste artista também compraram