Pesquisa avançada Pesquisa avançada
9

Stanisław Tomalak, Fragment 660

add A sua nota
Descrição do item
olej, płótno, 3 x 50 x 40 cm, sygn. p.d.

Stanisław TOMALAK (1955)
Od 2011 r. członek Związku Polskich Artystów Plastyków, rekomendowany przez profesorów S. Kortykę i W. Kuczmę z wrocławskiej ASP. Z wykształcenia jest technikiem chemikiem. Od 1975 roku zajmuje się działalnością plastyczną. Przez szereg lat uprawiał tradycyjne malarstwo pejzażowe. Następnie bliski mu był nurt zbliżony do realizmu fantastycznego. Od roku 2000 coraz częściej skłania się w stronę abstrakcji. Od tego czasu nieustannie eksperymentuje, stosując autorskie techniki i technologie. Wprowadza do obrazów różne aplikacje, sięga po technikę kolażu. Prace mają zróżnicowaną powierzchnię.
Leilão
Arte jovem
05 Dezembro 2020 CET/Warsaw
Preço inicial
224 EUR
Preço de venda
257 EUR
Preço final sem prémio pago pelo comprador
224 EUR
Cobrir um lance
115%
Visualizações: 186 | Preferidos: 2
Leilão

DESA Kraków

Arte jovem
05 Dezembro 2020 CET/Warsaw
Itens com lances

Todos os itens estão listados para licitação

Prémio do comprador
A OneBid não cobra taxas adicionais pela licitação.
Incrementos dos lances

Termos e Condições
Sobre o leilão
Sobre o vendedor
DESA Kraków
Contacto
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Horário de funcionamento
Segunda-feira
10:00 - 18:00
Terça-feira
10:00 - 18:00
Quarta-feira
10:00 - 18:00
Quinta-feira
10:00 - 18:00
Sexta-feira
10:00 - 18:00
Sábado
10:00 - 14:00
Domingo
Fechados
Clientes que compraram as obras deste artista também compraram