Pesquisa avançada Pesquisa avançada
35

SETKOWICZ ADAM, Bez tytułu (Zima)

add A sua nota
Descrição do item

Akwarela, papier, w św. opr. 15,5 x 31 cm, opr. 24,5 x 40 cm, sygn. l.d 'Setkowicz'

Urodził się w Krakowie w 1876, zmarł tamże w roku 1945. Jest  popularnym malarzem scen rodzajowych z zaprzęgami, polowaniami, saniami i śniegami, malowanych akwarelą bądź w technice olejnej, w których wyraźnie nawiązywał do prac A. Wierusza-Kowalskiego, J. Brandta czy też J. Fałata. O życiu artysty wiadomo jednak niewiele poza tym, że w latach 1891-1894 kształcił się w krakowskiej Szkole Sztuk Pięknych, gdzie w 1897/1898 kontynuował studia pod kierunkiem Teodora Axentowicza. W 1933 wziął udział w wystawie w Piotrkowie Trybunalskim.

Leilão
5º Leilão de Arte Contemporânea da Galiza
10 Dezembro 2020 CET/Warsaw
Preço inicial
403 EUR
Preço de venda
669 EUR
Preço final sem prémio pago pelo comprador
582 EUR
Cobrir um lance
166%
Visualizações: 181 | Preferidos: 0
Leilão

Art Agenda Nova

10 Dezembro 2020 CET/Warsaw
Itens com lances

Todos os itens estão listados para licitação

Prémio do comprador
A OneBid não cobra taxas adicionais pela licitação.
Incrementos dos lances
  15 000

Termos e Condições
Sobre o leilão
Sobre o vendedor
Art Agenda Nova
Contacto
Art Agenda Nova
ul. Batorego 2 / 7
31-135 Kraków
+48 12 222 50 53
Horário de funcionamento
Segunda-feira
Aberto
Terça-feira
Aberto
Quarta-feira
Aberto
Quinta-feira
Aberto
Sexta-feira
Aberto
Sábado
Fechados
Domingo
Fechados
Clientes que compraram as obras deste artista também compraram