Stefan Just(1905-1977)
Pejzaż nad Czarną(1957) sygn.dat.l.d.
olej, płótno, 80x100 cm
Stefan Just(1905-1977)
olej, płótno, 80x100 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||