akwarela, gwasz, papier;
39 x 25,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: T. Popiel.
Oprawa (passe-partout) wykorzystana z albumu fotografii, co potwierdzają pozostawione na odwrocie carte de visite z opisanymi podobiznami mężczyzn.