olej, płyta; 100 x 123 cm;
sygn. l. d.: S. JUST;
na odwrocie nalepka z CBWA w Łodzi z odręcznie wypisaną informacja o pracy z tytułem: pl. Wolności, o zmroku (ołówkiem).