Mimetyzm, 2015
olej, płótno, 45x60 cm, w oprawie 63x78 cm
sygn. p.d.: Michał Baca 2015, opisany na odwrocie: Michał Baca “Mimetyzm” olej/płótno 45x60 cm
Mimetyzm, 2015