Pesquisa avançada Pesquisa avançada
36

Małgorzata Bryndza, Mobile XXXI 2017

add A sua nota
Descrição do item
Olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: GBryndza.

Małgorzata BRYNDZA (1989)
Absolwentka Wydziału Sztuki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, gdzie w 2013 roku obroniła z wyróżnieniem dyplom w pracowni prof. AJD, dr hab. A. Desperaka oraz absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, grafiką oraz projektowaniem obuwia. W swoich obrazach nie tworzy dokumentu podobieństwa. Tworzy obraz danej sytuacji, upraszczając jego odwzorowanie. Skupia się na budowaniu wrażenia, eliminując przy tym opisowość poszczególnych przedmiotów. Celem jej jest tworzenie prac o dużej wartości estetycznej oraz przekonującej sile wyrazu. Ważniejsze wystawy: Pokaz kolekcji dyplomowej, Centrum Promocji Mody, Łódź 2014; Aukcja Polskiej Nowej Sztuki, The Bru Sale, Bruksela 2016; Współbrzmienie, wystawa zbiorowa, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa 2017; III Międzynarodowy Konkurs Artystyczny Pejzaż Współczesny, wystawa zbiorowa, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa 2017.
Leilão
14º Leilão de Arte Jovem
25 Novembro 2017 CET/Warsaw
Preço inicial
118 EUR
Preço de venda
190 EUR
Preço final sem prémio pago pelo comprador
165 EUR
Cobrir um lance
161%
Visualizações: 77 | Preferidos: 0
Leilão

DESA Kraków

14º Leilão de Arte Jovem
25 Novembro 2017 CET/Warsaw
Itens com lances

Todos os itens estão listados para licitação

Prémio do comprador
A OneBid não cobra taxas adicionais pela licitação.
Incrementos dos lances

Termos e Condições
Sobre o leilão
Sobre o vendedor
DESA Kraków
Contacto
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Horário de funcionamento
Segunda-feira
10:00 - 18:00
Terça-feira
10:00 - 18:00
Quarta-feira
10:00 - 18:00
Quinta-feira
10:00 - 18:00
Sexta-feira
10:00 - 18:00
Sábado
10:00 - 14:00
Domingo
Fechados