Dominik Woźniak, Młodsza tragarka Daria wraz ze starszą pomocnicą Dorotą, 2018
addA sua notacreate
Descrição do item
olej, płótno, 80.00 x 70.00 cm
sygn. p.d.: D.W. 2018. II.
EtiquetasBETA