olej, akryl, płótno, 90.00 x 90.00 cm
Urodzona w 1988 r. w Dniepropietrowsku. Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Dniepropietrowskiego. Studia plastyczne ukończyła w 2010 r. z wyróżnieniem.