olej, tektura; 22,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M Harasimowicz / 1919;
na odwrocie napis: Harasymowicz / Kapliczka przy drodze do Szczawnicy / 1919.