olej, tektura; 69 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Leszko / 1931;
na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Wystawa "Mehoffer i uczniowie" / Ludwik Leszko / "Zimowy ...(ubytek nalepki).