olej/płyta HDF, 80 x 90 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'tytuł: „Konkatedra" | Czechowski | maj-czerwiec 2019r. Warszawa | #3802', oprawiony (88 x 98 cm z ramą)