olej, płótno, 78x58 cm
sygn. p.d.: J.K.HUDZIK’19, opisany na odwrocie: Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik “BUKIET KWIATÓW Z JASNOTĄ” 2019
olej, płótno, 78x58 cm
Todos os itens estão listados para licitação