Rama na rodzinne tableaux(Anglia, XX w.)
sygn. K w stylizowanym ornamencie
drewno, złocenie, szkło, welur, owal ze zwieńczeniem w formie stylizowanej wstęgi, 35x38 cm
На аукционе будут выставлены только лоты, заявленные ранее. Чтобы заявить лот, нажмите кнопку ВЫСТАВИТЬ НА ТОРГИ рядом с выбранным лотом.
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||