UNC
addВаша заметкаcreate
Описание лота
Сохранность: UNC
Оценка:
238 EUR
Zygmunt III Waza 1587-1632, ort 1616, Gdańsk, mała głowa króla z kołnierzem, Shatalin G16-7 (R), piękna patyna, wyśmienity stan zachowania
ЭтикеткиBETA