VF+
addВаша заметкаcreate
Описание лота
Сохранность: VF+
Оценка:
179 EUR
Jan II Kazimierz 1649-1668, ort 1655, Toruń, odmiana -na rewersie znak menniczy trójkącik z gwiazdką i litery HI - L , T. 2, moneta wybita charakterystycznie uszkodzonym stemplem, ciemna patyna
ЭтикеткиBETA