VF
addВаша заметкаcreate
Описание лота
Сохранность: VF
Оценка:
476 EUR
August III 1733-1763, talar 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, srebro 27.70 g, Kahnt 541 b -bez sygnatury pod popiersiem króla, Schnee 1047, Dav. 2676, patyna
ЭтикеткиBETA