VF+/XF-
addВаша заметкаcreate
Описание лота
Сохранность: VF+/XF-
Оценка:
95 EUR
NIEMCY - SAKSONIA, medal z 1793 r., sygnowany HOE(CKNER), wybity z okazji bierzmowania Marii Augusty (“Polskiej Infantki”) córki księcia warszawskiego Fryderyka Augusta i Marii Amalii Wittelsbach, Aw: Popiersia rodziców w prawo i napis wokoło FR AUG CHUR Z ZACHS MAR AMAL AUGUSTA CHURFURSTIN, Rw: Popiersie Marii Augusty w lewo, niżej data 1793 i napis wokoło MARIA AUGUSTA PRINZESSIN TOCHTER, srebro 30 mm, 13.97 g, Merseb. 1999, ładna stara patyna
ЭтикеткиBETA