431

półtalar 1783, Warszawa, j.w., Plage 369, ładna patyna

XF
add Vaša poznámka
Popis položky
Stav: XF
Odhady: 175 EUR | 600 PLN
Stanisław August Poniatowski 1764-1795, półtalar 1783, Warszawa, j.w., Plage 369, ładna patyna
Dražba
10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Počiatočná cena
140 EUR
Odhady
175 EUR
600 PLN
Stav
XF
Cena predaja
402 EUR
Vyššia ponuka
286%
Zobrazení: 2 | Obľúbené: 0
Dražba
WCN

WCN

10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
Nie menej ako 0 EUR pre túto dávku
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
Čakajte...
O predajcovi
WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
Otváracie hodiny
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Príjem predmetov na dražby
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47