850

UNC
add Vaša poznámka
Popis položky
Stav: UNC
Odhady: 1 754 EUR | 6 000 PLN
MEDALE, medal sygnowany h (Jan Höhn jun.) wybity w 1660 roku z okazji zawarcia Pokoju Oliwskiego, Aw: Na tle panoramyGdańska łan zboża, wokół napis: POST BELLUM.., Rw: Napis w 17 wierszach, niżej herb Gdańska, Racz.144,H-Cz.2148 R3, srebro 79.5 mm, 115.78 g., medal ten jest uważany za jedno z najdoskonalszych dzieł Höhna, stangabinetowy, piękna stara patyna
Dražba
10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Počiatočná cena
1 404 EUR
Odhady
1 754 EUR
6 000 PLN
Stav
UNC
Cena predaja
1 544 EUR
Vyššia ponuka
110%
Zobrazení: 5 | Obľúbené: 0
Dražba
WCN

WCN

10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
Nie menej ako 0 EUR pre túto dávku
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
Čakajte...
O predajcovi
WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
Otváracie hodiny
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Príjem predmetov na dražby
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47