915

UNC
add Vaša poznámka
Popis položky
Stav: UNC
Odhady: 1 462 EUR | 5 000 PLN
NIEMCY, owalny medal b.d. (1666), sygnowany I.B. (J. Buchheim), wybity z okazji zaślubin następcy tronu Jana Jerzego IIIz Anną Zofią, Aw: Popiersie Jana Jerzego III, księcia saskiego, Rw: Obelisk i napis: SURSUM- DEORSUM,Merseb.1178 (175-Mk), srebro 46 x 40.2 mm, 37.32 g., bardzo rzadki, gabinetowy stan zachowania
Dražba
10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Počiatočná cena
1 170 EUR
Odhady
1 462 EUR
5 000 PLN
Stav
UNC
Cena predaja
2 026 EUR
Vyššia ponuka
173%
Zobrazení: 2 | Obľúbené: 0
Dražba
WCN

WCN

10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
Nie menej ako 0 EUR pre túto dávku
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
Čakajte...
O predajcovi
WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
Otváracie hodiny
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Príjem predmetov na dražby
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47