916

AU
add Vaša poznámka
Popis položky
Stav: AU
Odhady: 2 924 EUR | 10 000 PLN
NIEMCY, medal wybity z okazji zdobycia Stralsundu w 1678 roku przez Fryderyka Wilhelma, Aw: Popiersie księcia, poniżejsygnatura I.H. (Jan Höhn jun.), w otoku napis, Rw: Widok miasta Stralsundu, poniżej data zdobycia miasta, w otokunapis, Henckel 4040, Brockmann 235, srebro 44.5 mm. 33.74 g., bardzo rzadki, gabinetowy stan zachowania
Dražba
10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Počiatočná cena
2 339 EUR
Odhady
2 924 EUR
10 000 PLN
Stav
AU
Cena predaja
2 991 EUR
Vyššia ponuka
128%
Zobrazení: 3 | Obľúbené: 0
Dražba
WCN

WCN

10 aukcja WCN
Dátum
18 November 1995
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
Nie menej ako 0 EUR pre túto dávku
Zvyšovanie ponuky

Všeobecné podmienky
O dražbe
Čakajte...
O predajcovi
WCN
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
Otváracie hodiny
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
Príjem predmetov na dražby
ul. Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
email: [email protected]
tel. +48 (22) 625 67 97
fax +48 (22) 625 69 47