Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., Brakteat guziczkowy, nieokreślona dzielnica, Av.: Siedzący książę, po bokach jabłka królewskie.
VF
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Stav: VF
Kop. -, Wieleń 265, Sarbsk -, Radzanowo -, waga 0,22 g, śr. 18,49 mm, poprawnie wybity i zachowany egzemplarz, szara patyna, bardzo rzadki.
EtiketyBETA