Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Kwiat o trzech płatkach, między nimi kulki.
VF
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Stav: VF
Sarbsk 18, waga 0,18 g, śr. 16,59 mm, szara patyna.
EtiketyBETA