Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., nieokreślona dzielnica, Av.: Lilia na długim słupie oparta o łuk, pod bokach dwie głowy.
VF
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Stav: VF
Radzanowo 94, waga 0,13 g, śr. 16,36 mm, patyna, pękniety krążek, mały krążek i niska waga, obol lub zdewaluowany denar.
EtiketyBETA